flm merrjep u shit Renault laguna 1.9 dci -02

Shitet nga: laguna 08 Jan 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Vlorë
makina eshte ne gjendje te mire
me letra te paguara deri ne shtator 2015
me klima
vaj dhe filtra te sapo nderuara
Nderohet me makin me kambio automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim