VW Polo benzin -99

Shitet nga: ajet 23 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Vlorë
Gjendje teknike perfekte. Dokumentacione të rregullta dhe e zhdoganuar.
Taksa të paguara 23.10.2014
Blu. 4 porta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim