VW Golf 4 tdi 2002

Shitet nga: arsen 23 Nën 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Vlorë
vw golf 4 super ekonomik
-motorr: 1.9 tdi me (di) te kuqe
-kambio: manuale
-kondiconer
-6 litra 100km
-xhama elektrik
-pasqyra elektrike
184000 km origjinale
-vaj filtra te sapo nerruar dhe dy amurzatora te mbrasem te rinj .
gjendje e shkelqyer
makine shume e paster dhe e mbajtur shume mire ne gjendje te shkelqyer
ME dogane
me targa shqiptare taksa te sapo paguara dhe siguracion te paguar per 1 vit
3.300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim