Toyota celica -02

Shitet nga: gerald 15 Tet 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
toyota celica.. motorri esht i vitit 2007 i nderruar ne servisin e posacem ne itali, makina esht ne gjendje te shkelqyer shum e mirmbajtur, sedile sportive, clima, stopa led, headlihgt xenon origjinale, impiant muzike 1500watt perfshin 1 subvuffer dhe 4 autopolant ne pjesen e bagazhit, dvd player 5' , disqe alumini 18'' , pasqyra elektronike me sinjale..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim