Shitet Ford fiesta 1.2 benzin -11

Shitet nga: taulant 27 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vlorë
Shes auto ford fiesta 2010, matrikulluar ne 12/2011.
Lenda djegese:benzine, kambio manuale 5+1, komanda ne timon, abs para dhe mbrapa, sistem esp, drita antimjegull, dyert e pasme me mbyllje per femijet, feneret e pare me rregullues sipas terrenit, kriko, xhirogome, jelek nate, trekendesh, kavo, gome rezerve etj, jane te autos, timoni me rregullues sipas lartesise, selidja e shoferit me rregullues lartesie.
Kondicioner te fuqishem.
Fuqia motorrike 82kf, 1242cc, km 220.
Automjeti eshte shume i thjesht per tu drejtuar nga cfaredolloj moshe.
Eshte drejtuar nga 1perdorues i vetem.
Shume ekonomike 4.5 litra linje dhe 5,5-6 litra qytet.
I jane kryer sherbimet e detyrueshme, vaj castrol +filter vaji, goma, filter ajri motorri + filter kondicioneri origjinale te fordit.
Mjeti shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim