SHITET- NDERROHET

Shitet nga: Eri 28 Krr 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Vlorë
Ford Eskort me benzine dhe impiant gazi,
kondicioner.ne gjendje te mire pune, e gatshme per cdo lloj prove.
nderrohet edhe me makine tjeter plus/minus diference lekesh.
550 Euro i diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim