Renault Magane 1.5 diesel -05

Shitet nga: andrea vlore 16 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Vlorë
Shes Renault Magane 1.5 nafte viti 2005,NE GJENDJE SH.TE MIRE MOTORIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. super ekonomike 4.5L/100km. Makina disponon keto opsione. ABS,SRS,
8 AIRBAG
KOMANDA NE TIMON (MULTIFUNKSIONAL) Kondicioner 2 xhama elektrike. Pasqyra elektrike anti verbuese. Kondicioner. Radio CD MP3. Hapje dhe mbyllje qendrore.KOMPJUTER NE BORD Ndezje me prekje. Sensore shiu. Sensore dritash. E sapo ardhur nga Gjermania dhe e sapo targuar me letra dhe siguracion per 1 vit te paguara. Goma te reja te sapo vendosura 80%,disqe 16" alumini. TAPICERIA SH.E MIRMBAJTUR+E PASTER Sherbimet te gjitha te bera Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim