Renault Kangoo 1.5 dCi -04.

Shitet nga: Leandro 15 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Vlorë
Renault kangoo privilege 1.5 dci 82HP . Taksa te sapo paguara.Shume ekonomike ,ne qytet 4-5 L per 100 km . Si jasht ashtu edhe brenda eshte shume e paster . Xhama dhe pasqyra elektrike ,Xhami i par i polarizuar me nuanc lejla . 5 porta . E pershtatshe si per familje dhe per aktivitete te vogla . Sediljet e pasme jane te levizshme ne menyre qe te perfitohet sa me shume vend per ngarkese,brenda ne gabine ka dhe rafte . Te 4-ta gomat e reja .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim