Renault Kango 1.9 Diezel -01

Shitet nga: Ilir 20 Nën 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Vlorë
Mjet pune me kapacitet mbartes peshe 500 kg, motor 1.9 naft. Makina e sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe motorike. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim