Renault Clio 1.4 benzin -98

Shitet nga: tani 11 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vlorë
Shes Renault Clio 1.4 benzine
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
5 porta
Me kilometra origjinale
1.4 benzin
viti prodhimit dhjetor 1998
Mbyllje qendrore
sistem alarmi
xhama elektrik 2 t paret
gomat e para te reja
dokumenta shqiptare
dokumenta te paguara ne shkurt 2015
makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe vizuale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim