Renault Clio 1.2 benzin -02

Shitet nga: leo 04 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vlorë
me dokumenta te rregullta dhe per te levizur jashte shtetit.. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE .. ME SERVISE TE BERA TE GJITHA..motor 1.2 benzine ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim