Peugeot 307SW 2.0HDI -04

Shitet nga: peugekt 28 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asnje sherbim
Per me teper informacione kontaktoni ne numrin e cel
Si dhe viber&whatsap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim