Peugeot 307 2.0 hdi -05

Shitet nga: Peugeot 18 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Vlorë
Peugeot 307 hdi gjendje shume te mire amortizatore dhe goma te saponderuar. Timon ne krah te djathte (makine model S prodhim per Angli) ngjyre e zeze. 2800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim