Opel Zafira 6+1 -00

Shitet nga: Opel 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet Opel Zafira 6+1 me te gjitha sherbimet e bera. makina eshte me liber sherbimesh, 4 xhama elektrk, ABS, makines i jane monruar gomat e bores para 1 jave dhe kam dhe 4 goma te reja te sapo blera per ne vere, makina ka edhe tako per rimorkio,xhamat e zinj origjinal dhe perde origjinale. makines i jane nderuar dhe frenat para dhe mbrapa para 2 javesh. Fotot flasin vete. Çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim