opel

Shitet nga: opel corsa 04 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

751 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
opel corsa me nafte motor 1.5 me dokumenta te regullta ne gjendje te mire me goma te reja michelin dhe konsum te ulet.4 litra ne 100 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim