Opel astra

Shitet nga: ardit 16 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Makines i jane bere te gjitha serviset te opeli ne tirane.kam dhe faturat. Gomat e reja dhe sherbimet e tjera sapo jane bere. Makina ka ardhur nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim