Opel Zafira diesel -01

Shitet nga: tani 14 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Vlorë
makina cdo kilometer 162500 i ka te saja ka librin me historine e sherbimeve.
gjithashtu ka dhe 4 goma plus bashk me disqet.
punon ne menyre perfekte.
e ardhur nga gjermania...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim