Opel Corsa -98

Shitet nga: Keli 14 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet Opel Corsa 1000 Benzin e vitit 1998 me 3 porta ne gjendie te mir,taksat dhe siguracioni ne nentor te 2015 i mbarojne. Cmimi i Diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim