Nissan Terrano -00

Shitet nga: Edison 15 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Vlorë
Shes nisan terrano 2 i vitit 2000 , me kamio manuale 4x4 , me tre porta , xhama elektronike ,kondicioner,airbag, ngjyr blu metalizato , goma te reja te sapo vena , nga pjeset xhenerike e mirmbajtur me te gjitha sherbimet e nevojitura , makina eshte ne gjendje shum te mire nga te gjitha anet eshte perfekte mjafton ta shikonii dhe do e dashuroni per me shum infoo te tjera mjafton te telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim