Mercedez Benz GD 300 -92

Shitet nga: Erion 28 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Vlorë
Mjeti eshte ne gjendje te mire,dhe mund te behet nderrim i mundshem.Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te shenuar me lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim