Mercedes c clas 200 benzin -94

Shitet nga: Auto Parts 17 Maj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
shes mercedes benz c clas 2000 benzine motorr tip i ri me kondicioner ne gjendje shume te mire.
dokumenta te rregullta targa te reja por 2 vjet pa paguar 2013 dhe ky vit.
makines i mungon parakolpi dhe nje stop pasi eshte goditur nga nje kafshe ne autostrade.

***aktshitja i behet pa asnje problem***
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim