Mercedes benz vito -98

Shitet nga: jaup 19 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Vlorë
OKAZION!!! Shitet makina per arsye emigrimi makina eshte ne gjendje shum te mir sic duket dhe ne foto shitet makina eshte 3+2 eshte edhe per mallra per vetem 3300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim