Mercedes-benz E320 cdi avantgarde -02

Shitet nga: nesti 16 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Mercedes-benz E320 cdi avantgarde ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike. .dokumentat te paguara me targa AA. .sallon lekure. .kambio automatike. .timon druri. .navigator. .pasqyra me mbyllje. .drita xenon dhe bixenon. .perde origjinale. .disqe 16 origjinal shume te paster. .cmimi 4.500 euro I diskutueshem ose nderrohet me Golf 5. .cel.0698905544 ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim