Mercedes-benz E270 cdi avantgarde 2003 panoramic..

Shitet nga: bushi 14 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Vlorë
Mercedes-benz E270 cdi avantgarde ..viti I prodhimit 2003... dokumentat te gjitha te paguara deri ne maji 2015.. Me targa AA.te gjitha sherbimet te kryera makina esht ne gjendje te shkelqyer si nga ana xhenerike dhe motorrike. .sedilje lekure. .kambio automatike. .tavan xhami me dy baxha. .me telefon..pasqyra me mbyllje. .drita xeno. Disqe 17 origjinal. .kilometra 248.000.. Cmimi 7.500 euro cel . 0698498328
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim