Mercedes S 350 benzin -06

Shitet nga: Jeti 24 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina eshte ne gjendje te mire, cemimi eshte i i diskutushem, ka marsh manuale dhe automatike. Per me shume detaje mos ezitoni te na telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim