Mercedes ML270 2.7 dizel -01

Shitet nga: ml 02 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Vlorë
Ml 2.7 diesel viti I prodhimit 2001 automatik makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim