Mercedes E 220 Eko dizel -11

Shitet nga: Arjan 07 Nën 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet mercedes Benz classe E Blueefficency e Nentor 2011. Sensor parkimi perpara dhe mbrama, sensor shiu. Leva e marshit, (+/-) ne timon, sediljet lekure sallon shum i bukur. Sedilje elektronike. Sistemi start/stop Eco. Navigator satelitar, Dvd, mp3. Konsumi shume i ulet 6.3 lt ne qytet, 5.3 lt e kombinuar, 4.3 lt extraurban. i sapoardhur nga italia. te gjitha sherbimet te mercedes benz itali. me dogane te paguar, me siguracion+kasko deri ne tetor 2015. Makina eshte Perfekte! Cmimi 24.000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim