Mercedes ClC 200 diesel -10

Shitet nga: privat 03 Dhj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
MB CLC 200 SPORT AMG DIZEL 159MIJE KILOMETRA .MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE.DISQE DHE GOMA 18 AMG ORGJINALE TE BENCIT.MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOH VAJ FILTRA SI DHE FEROTA PARA DHE MBRAPA.ME CASH MAKINA ESHT 15.000 EURO.OSE NDEROHET.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim