Mercedes-Benz c 220 cdi -05

Shitet nga: Egli 09 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shes makinen te tipit Mercedes-Benz c klas me portobagazh . Makina ka motorr 2.2 evo cdi. Eshte e vitit 2005
Eshe ne gjendje shume te mire. Ka keto opsione.
Fshirset me sensor kur bie shi (vetetakohen).
Dritat me sensor, gjithashtu. Dhe sensor parkimi.
Xhama te zinj te fabrikes te shenuar ne letra.
Sedilje me ngrohje dhe jasteke me fryrje per qendrim te rehatshem.
Makina eshte me kondicioner dhe klima.
Gomat ka 2 muaj qe i jane ven.

Fotot do i hedh neser.
Per informacion na kontaktoni ne kete numer
0698644788. Ose nderrohet me toyota land cruiser 2005 plus diferencen e cmimit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim