Mercedes Benz 220 -03

Shitet nga: eri 17 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Vlorë
makina esht ne gjendje shum te mir si dhe te gjitha sherbimet e bera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim