Mercedes Benz CLS 350 -05

Shitet nga: budina 18 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Vlorë
super mAKINE..e mbajtur mir dhe te githa sherbimet te bera origjinale te benz tiran
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim