Mercedes A170 CDI -00

Shitet nga: Mercedes 20 Nën 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Vlorë
okazion mercedes A170 CDI
Eleganc full opsion 4 xhama elektrik , komandim qendror me pult , shebime te sapo bera , goma 80% i paster nga jashte dhe brenda , kondicjoner , dokumenta te paguara ne 20.11.2014-19.11.2015 cmimi 2000 euro . cel. 0694646906
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim