Mercedes A 160 benzin -00

Shitet nga: redon 24 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet Mercedes Benz A Classe A160, benzin ne gjendje shume te mire
Taksa dhe asikuracion i paguar deri ne Tetor 2015.
Kontakt.
0698764543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim