Mercedes A 160 benzin -00

Shitet nga: eno 05 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 750 LEK

Komuna: Vlorë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORIKE DHE XHENERIKE GATI PER CDO PROVE SHITET PER ARSYE SE DUA TE MARE NJE MAKINE ME TE MADHE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim