Mercedes A 140 1.4 Benzin -04

Shitet nga: Sandri 20 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet A class me dokumenta te rregullta deri ne shtator 2015.
Viti i prodhimit eshte 2004 dhe shitet per arsye emigrimi. makina eshte 1.4 benzine, kamio manuale, 7litra per 100 km, shume ekonomike.
Ne gjendje te mire, qofte xhenerike dhe motorike. Makina ka 145000 km.
Cmimi i padiskutueshem: 2700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim