Mercedes 300 diesel -96

Shitet nga: Brejdi 17 Sht 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet ercedes Benz W124 E300 24Valvesh, Motorri ka 230 km origjinale, te tera sherbimet jan ber te mercedesi ne tiran. Kamio automatike, kondicioner, sallon lekure bezh dhe tapiceria kamosh. Drita Bixenon & Led. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim