Mercedes 250 diesel -98

Shitet nga: mercedes benz 22 Maj 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Vlorë
mercedes -benz
avangard,250 naft viti 98 ne gjendje shumte mire,dhe shum ekonomik
konsumi 7.5 litra,sedile meshin,abs aiberg,disqe amg
te interesuarit te na kontaktojn
jemigati per cdo prov
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim