Mercedes E250 dizel -99

Shitet nga: gjergji 08 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Vlorë
makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike dhe me dokumenta te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim