Mercedes Benz E 220 CDI -02

Shitet nga: lorenc 04 Dhj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Vlorë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER. E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA. PERDORUESI ESHTE DORE E DYTE.KAMBIO MANUALE. KONSUMI ESHTE 6.5l/100 km. KA DISQE ALUMINI. KA CD PLAYER SONY. AJER TE KONDICIONUAR. SEDILJE ME BUTONA PER LEVIZJE.AMORTIZIMI DHE PJESET MOTORIKE E ELEKTRIKE JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim