Mercede E 270 diesel -03

Shitet nga: Sajmir 03 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Vlorë
Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe me siguracion te paguar deri ne vere 2015.

Ne linkun me poshte mund te shikoni te gjitha fotot e makines:

https://www.flickr.com/photos/127484419@N08/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim