Magiolino -01

Shitet nga: Visi 22 Qer 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shesh volsvagen magiolino 1.6 benzin viti 2001 me dogan. Makina ndodhet ne gjendje perfekte brenda dhe jasht. Per me shum informacione kontatoni numrin me siper.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim