Land Rover Freelander dizel -00 OKAZION

Shitet nga: xhuljo 30 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   4 700 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet Land Rover-Freelander viti 2000 motor2.0D 4x4 ngjyra e zeze kamio manuale lekure,baxha, serdilje me ngrohje ,kondicioner,pasqyra me tharje,xhama elektrik,mbyllje qendrore me pult,xhama elektik,abs, pasqyra elektrike,airbag,timon i levizshem,disqe alumini,goma 70% FULL EXTRA n llojin e saj letra te paguara per nj vit targa AA gjendje e mire xhenerike dhe estetike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim