Land Rover Freelander TD4 -00

Shitet nga: altin 09 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 599 EUR

Komuna: Vlorë
Shes freelander td4 ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera dokumenta te rregullta shqiptare te paguara deri ne maj 2015 disk dhe pompat e kambios te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim