Shes Lancia Ypsilon 2005 1.4 Benzine

Shitet nga: Agron 19 Nën 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon
Okazion !!! Shitet LANCIA YPSILON e vitit 2005 me 114475 km ORIGJINALE. Makina eshte blere ne Belgjike dhe ka nje vit qe perdoret ne Shqiperi. Ndodhet ne kushte perfekte mekanike, xhenerike dhe vizuale. I jane bere te gjitha sherbimet dhe letrat i ka te paguara deri ne korrik te 2016. Cmimi eshte 3700 Euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim