Lancia Ypsilon -05

Shitet nga: Fatjon 16 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon
Lanca ypsilon benxin 1.4 manual ka 16300 kilometra origjinale mund ta kontrolloni ku te doni esht shume e paster nga brenda dhe jasht nuk ka asnje gervishje .me te dokumentat te paguara deri ne 11.11.2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim