Lancia Ypsilon 1.2 benzin u shit flm merjep.al

Shitet nga: Lancia Ypsilon 16 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 700 EUR

Komuna: Vlorë
Lancia Ypsilon 1.2 benxin 2003 ne gjendje perfekte me kndicjner syti abies 8 airbeg. me targa t sapo nxjera letra te paguara te gjitha sherbimet t bera n itali si rip faze vaj filtra dhe gjitha sherbimet e tjera,mundsi ndrimi me makin me 4 dyer.e gacme per cdo lloj prove........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim