Kia Sorento 2.5 crd -02

Shitet nga: Juli 23 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Vlorë
Kia sorento 2.5 CRD, ngjyra e zeze, kambio automatike, sedile lekure gri+ elektrike, pasqyrat me mbyllje elektrike,klima tronik, eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike gomat pothuajse te reja, vaj+ filtrat te nderuara, dok te pag + sig deri ne gusht 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim