Jeep viasa-willys 1.7 dizel -80

Shitet nga: miri 17 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Vlorë
Makina eshte futur ne Shqiperi ne vitin 2011.Eshte rregulluar dhe modifikuar cdo gje nga e para ne nje seevis te autorizuar ne Vlore.Makina eshte e zhdoganuar dhe targuar me cdo gje ne rregull.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Ne fotot e ilustruara me poshte eshte makina sic ka qene ne fillim dhe sic eshte tani.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim