Jeep Cherokee Limited Edition - 2.5 TDI Full Opt..

Shitet nga: rineldi xhelilaj 10 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet Jeep Cherokee, Limited Edition 2.5 TDI, Viti 2005. Full Option

Sallon Lekure- Antifurt - Klima - Abs - Airbag - CD Player - Ngrohje Sedilesh - Kompjuter bordi - Cruise control - pilot automatik - komanda ne timon - Goma te reja
Makina eshte me timon anglez, ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike

Letra te paguara deri ne korrik 2015.

per cdo informacion, mos hezitoni te kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim