Ford Focus dizel -05

Shitet nga: Riku 23 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shitet ford focus 1.8 tdi viti 2005 makina eshte ne gjendje shum te mire ..sherbimet jan ber te gjitha ..gomat dhe amortizatoret skan as nje muaj qe jan cuar te rinje .! ose nderrohet me makine tjeter .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim